Telefón / Fax: 02 / 452 499 48 | 02 / 455 257 56 | Email: info@majsterpapier.eu

Vitajte na stránke Majster Papier Bratislava   
na stránke
Položiek 1 do 10 z celkového počtu 26
1 2 3
Abrazívna hubková utierka Vileda 3ks

Abrazívna hubková utierka Vileda 3ks

"Hubková utierka, ktorá odstráni aj hrubé nečistoty Vysoká absorpčná schopnosť Abrazívne prúžky odstránia hrubé nečistoty Dlhá životnosť Vhodná pre použitie v kuchyni Balenie: 3ks"
Mikroutierka na riad Vileda

Mikroutierka na riad Vileda

"Kombinácia vlastností mikrovlákien hubkových handričiek perfektne odstráni mastnú špinu a zároveň je výborné savá a ohybná. Kombinuje vlastnosti a výhody mikrovlákien a hubkových handričiek Tkané mikrovlákna odstránia mastnú špinu Savý hubkový materiál vovnútri je ohybný a jemný Jednoducho a dobre sa žmýka Vynikajúca savosť Výborná schopnosť odstránenia nečistôt do hĺbky a bez škrabancov Tento materiál nevyžaduje použitie chemických prostriedkov Vykazuje veľmi vysokú životnosť Ľahko sa udržiava - je možné ho opakovane prať aj v práčke Možno ju použiť suchú alebo navlhčenú Balenie: 1 ks"
Mikroutierka na displeje Vileda

Mikroutierka na displeje Vileda

"Netkana handrička z mikrovlákien so špeciálnym povrchom ľahko odstráni odtlačky prstov na obrazovkách a displejoch. POZOR - nie je treba používať špeciálne leštidlá! Príjemná na dotyk šetrná k povrchom Netkaná handričká z mikrovlákien so špeciálnym povrchom s miliónmi záhybov pre zachytenie mikro nečistôt Nie je treba používať špeciálne leštidlá Ultra jemné mikrovlákna odstránia jednoducho odtlačky prstov na obrazovkách a displejoch Výborná schopnosť odstránenia nečistôt do hĺbky a bez škrabancov Tento materiál nevyžaduje použitie chemických prostriedkov Vykazuje veľmi vysokú životnosť Ľahko sa udržiava - je možné ju opakovane prať aj v práčke Možné použiť suchú alebo navlhčenú Balenie: 1 ks"
Mikroutierka na vodný kameň Vileda

Mikroutierka na vodný kameň Vileda

"Ambrazívny povrch s mikročiastočkami titánu lepšie odstráni vodný kameň a zároveň povrch nepoškriabe a nezanechá šmuhy. Garantovaný lesk a čistota! Abrazívny povrch (s mikročiastočky titánu) pre lepšie odstránenie vodného kameňa Jenoducho sa žmýka Nepoškriabe, nezanechá šmuhy Schne 2 krát rýchlejšie ako bavlna Garantovaný lesk a čistota Vynikajúca savosť Tento materiál nevyžaduje použitie chemických prostriedkov Vykazuje veľmi vysokú životnosť Ľahko sa udržiava - je možné ho opakovane prať aj v práčke Možné použiť suchý alebo navlhčený Balenie: 1 ks"
Mikroutierka do kúpeľne Vileda

Mikroutierka do kúpeľne Vileda

"Ideálna pre každodenné upratovanie! Na jednej strane vynikajúci leštiace povrch, na druhej stierací efekt pre ešte lepšie čistenie. Tkaná mikrovlákna s dvoma povrchmi pre úžasné čistiace výsledky Vynikajúci leštiaci povrch na jednej strane Vynikajúci stierací efekt na strane druhej Ideálna pre každodenné upratovanie kúpeľne Vynikajúcu savosť Výborná schopnosť odstránenia nečistôt do hĺbky a bez škrabancov Tento materiál nevyžaduje použitie chemických prostriedkov Vykazuje veľmi vysokú životnosť Ľahko sa udržiava - je možné ju opakovane prať aj v práčke Možno ju použiť suchú alebo navlhčenú Balenie: 1 ks"
Mikroutierka do kuchyne Vileda

Mikroutierka do kuchyne Vileda

"Pletená mikrovláknina leští povrchy a odstráni mastné nečistoty bez poškriabania Power zóny vyrobené z nylonových vlákien odstránia špinu z keramických dosiek bez poškriabania a potreby chemikálií Veľmi savá Po použití prepláchnite a sušte rozložené Možné prať na 60 ° C, nepoužívajte zmäkčovadlá Pranie pri nižších teplotách (40 ° C) predĺži životnosť handričky a zároveň zmierni dopady na životné prostredie Zloženie: 90% Polyester, 10% Nylon Rozmery 32 x 32 cm"
Mikroutierka - riadová utierka Vileda

Mikroutierka - riadová utierka Vileda

"100% veľmi jemné mikrovlákna pre rýchlo suché a vyleštené riady Netkané mikrovlákna usušia riad oveľa rýchlejšie ako bežné bavlnené utierky Viditeľne jemný povrch je o 30% tenší ako bavlnený Nepúšťa chlpy a vlákna O 15% lepšia absorpcia než u bežných bavlnených utierok Po použití prepláchnite a sušte rozložené Možné prať na 60 C. Nepoužívajte avivážne. Pranie pri nižších teplotách (40 C) predĺži životnosť utierky a zároveň zmierni dopady na životné prostredie Zlozenie: 100% mikrovlákno, (70% Polyester, 30% Polyamid) Rozmery 55 x 40 cm"
Utierka MIKROULTRA 30X35 nebalená

Utierka MIKROULTRA 30X35 nebalená

Mikroutierka štandartnej kvality, predávaná na pultoch, ale aj v rýchlejšej priemyselnej spotrebe. Úžitková vlastnosť je ako u 250gr. utierky. V štyroch farbách - zelená, modrá, ružová, žltá.
na stránke
Položiek 1 do 10 z celkového počtu 26
1 2 3
Kategórie katalógu
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

Verejná anketa

Ktorý z týchto parametrov je pre Vás rozhodujúci pri kúpe toaletného papiera?