Telefón / Fax: 02 / 452 499 48 | 02 / 455 257 56 | Email: info@majsterpapier.eu

Vitajte na stránke Majster Papier Bratislava   

Naši partneri

Papierové produkty značky Katrin sú určené pre všetky prostredia, kde existuje potreba kvalitného papiera (pre kancelárie a verejnú administratívu, priemysel, zdravotníctvo a služby), pre segment Away-from-home. Značka Katrin prináša riešenia, ktoré pomáhajú minimalizovať spotrebu papiera a hygienické riziká.

Kompletná ponuka obsahuje toaletný papier, priemyslové a kuchynské utierky, servítky, zásobníky a dávkovače a kompatibilné doplnky. Značka Katrin prináša komfort na dennej báze, jednoducho Katrin vždy na dosah ruky.

 

Produktový katalóg Katrin (PDF) Katalóg toalety Katrin (PDF) Katalóg Handy pack Katrin (PDF) Inteligentné bezdotykové zásobníky a dávkovače Katrin (PDF)

 


Značka Tento ponúka široký výber papierových výrobkov osobnej hygieny pre moderného spotrebiteľa. Ponuka značky Tento reaguje na potreby zákazníka a ponúka najlepšiu možnú hodnotu a adekvátnu kvalitu za prijateľnú cenu. Výrobky značky Tento kladú dôraz na praktické, jednoduché použitie, šetria čas a tak spríjemňujú bežný deň. Všetky produkty značky Tento sú vyrábané s veľkým ohľadom na životné prostredie.

„Pre váš príjemný deň, dnes i zajtra.“

 

 

 

Katalóg Tento (PDF)


V roku 2002 sa Harmanecké papierne premenovali na SHP Harmanec a stali sa súčasťou skupiny výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov pod spoločným názvom SHP Group. Harmony je značka, ktorá zastrešuje celú škálu hygienických papierových výrobkov, t.j. toaletný papier, papierové vreckovky, papierové obrúsky, kozmetické a kuchynské utierky, vlhčené obrúsky.

Harmasan je tradičná značka toaletného papiera, ktorá je na slovenskom a českom trhu známa viac ako 30 rokov. Priazeň svojich spotrebiteľov si udržala dodnes a jej spontánna znalosť presahuje 90%.a

 

 

Katalóg SHP Harmanec (PDF)


Talianska značka Papernet predstavuje relatívne novú značku skupiny Sofidel Group - druhého najväčšieho európskeho výrobcu papierových produktov určených k profesionálnemu použitiu. Pôsobí v 27 krajinách Európy. Vďaka širokej rade výrobkov dostupných v rôznych úrovniach kvality (Standard, Special, Superior) ponúka riešenia pre oblasti služieb, horeca, priemyslu, wellness a zdravotnej starostlivosti.

 

 

 

 

Katalóg Papernet (PDF)


Saga predstavuje prémiovú značku spoločnosti Metsä Tissue vyrábajúca certifikované produkty na varenie a pečenie. Produkty Saga sú ideálne pre každodenné použitie, ale aj pre zvláštne príležitosti. Ich vysoká odolnosť a kvalita z nich robí vynikajúcu voľbu ako efektívnejšie  pripraviť chutnejšie a zdravšie jedlá v profesionálnej gastronómii, pekárňach, cukrárňach ale i doma.

Papiere Saga sú obľúbené vďaka svojmu širokému využitiu (varenie, pečenie, mrazenie, balenie, príprava jedla) a vlastnostiam (nepriliepavosť aj pri viacnásobnom použití, vysoká pevnosť, nerozpúšťajú sa vo vode alebo v pare počas varenia, neprepúšťajú tuky a oleje, sú ľahko tvarovateľné, uchovávajú potraviny dlhšie čerstvé, jedlo pripravené a podávané zabalené v papieri uchováva teplo a chuť ).

 

        

Katalóg Saga - EN (PDF)                                  |  Prezentácia produktov Saga (PDF)


Spoločnosť Cormen sa predovšetkým zaoberá výrobnou činnosťou. Výrobky značiek KRYSTAL, CLEAMEN, ISOLDA, CRONVEL a Isofa exportuje na Slovensko, do Poľska, Rumunska, Ukrajiny a na Islande. Vo všetkých týchto krajinách má vybudované zázemie, ktoré zákazníkom ponúka kompletný servis. Spoločnosť Cormen venuje veľkú pozornosť vývoju výrobkov vo svojich laboratóriách, využíva k tomu najnovšie poznatky z odborov kozmetiky, dermatológie, zdravotníctvo a profesionálneho upratovania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katalóg Cormen (PDF)


Katalóg kancelárskych produktov (PDF)

Kategórie katalógu